Receptura MemoreX® została opracowana w Norwegii. Każdy składnik został wybrany z dołożeniem największej staranności.

Już ponad sto lat temu, w 1915 roku, Henry Hallet Dale odkrył, że nerwy wykorzystują cholinę do produkcji acetylocholiny.

DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, a jego działanie zostało pozytywnie zaopiniowane przez EFSA (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).

Curcumin C3 Complex® to opatentowany wyciąg z ostryżu długiego, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Przeprowadzono dotąd ponad 65 badań naukowych, w tym badania kliniczne, weryfikujących dobroczynne działanie tego składnika na ludzki organizm.

BioPerine® to opatentowany wyciąg z pieprzu czarnego, który został poddany badaniom klinicznym w USA. BioPerine® wpływa pozytywnienie na poziom wchłaniania wielu składników odżywczych, w tym składników obecnych w recepturze MemoreX®.

Skład2 kapsułki% RWS*
Olej rybi, w tym:500 mg-
kwasy omega-3, w tym:380 mg-
DHA260 mg-
EPA70 mg-
Fosfolipidy sojowe90 mg-
Cholina82,5 mg-
Fosfatydylocholina, w tym:26 mg-
cholina4 mg-
Fosfatydyloetanoloamina19 mg-
Fosfatydyloinozytol, w tym:22 mg-
inozytol5 mg-
Kwas fosfatydylowy11 mg-
Fosfatydyloseryna1 mg-
Curcumin C3 Complex® (ekstrakt z kłącza ostryżu długiego), w tym:50 mg-
kurkuminoidy47,5 mg-
Bioperine® (ekstrakt z owoców pieprzu czarnego), w tym:2,5 mg-
piperyna2,38 mg-
Witamina B11,1 mg100
Niacyna16 mg100
Witamina B122,5 μg100
Jod150 μg100

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: olej rybi, żelatyna wieprzowa, stabilizator (glicerol), fosfolipidy sojowe, cholina sojowa, Curcumin C3 Complex® (ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma Longa)), fosfatydylocholina sojowa, fosfatydyloinozytol sojowy, fosfatydyloetanoloamina sojowa, amid kwasu nikotynowego, kwas fosfatydylowy sojowy, barwnik (karmel), Bioperine® (ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum)), woda oczyszczona, chlorowodorek tiaminy, fosfatydyloseryna sojowa, jodek potasu, cyjanokobalamina.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

Przeciwwskazania: nie może być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży oraz w trakcie laktacji.

MemoreX® jest źródłem witaminy B1. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B1 wynosi 1,1 mg. Przy spożyciu 2 kapsułek MemoreX® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
MemoreX® jest źródłem niacyny. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie niacyny wynosi 16 mg. Przy spożyciu 2 kapsułek MemoreX® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
MemoreX® jest źródłem witaminy B12. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie witaminy B12 wynosi 2,5 μg. Przy spożyciu 2 kapsułek MemoreX® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
MemoreX® jest źródłem jodu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie jodu wynosi 150 μg. Przy spożyciu 2 kapsułek MemoreX® zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 100%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

MemoreX® to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS 2020/09/18/SD/0BA43A

Każdy z nas jest inny, a więc i każdy organizm reaguje inaczej, ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją.
W zależności od Twojej diety, aktywności i środowiska, w którym funkcjonujesz, efekty każdego suplementu diety będą się różnić. Podobnie jest w przypadku MemoreX®.

Różnicę możesz odczuć już po około miesiącu stosowania. Pamiętaj, że ten czas może być dłuższy i różnicę zauważysz dopiero po 2-3 miesiącach.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Oczywiście. MemoreX® to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.

Nr rejestracji GIS: GIS 2020/09/18/SD/0BA43A

Tak, składając teraz zamówienie na MemoreX®, suplement diety na pamięć i koncentrację, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach nasz mózg otrzymuje ogromną liczbę bodźców i często nie nadąża z przystosowaniem się do nich. Szybki rozwój technologii, zawrotne tempo życia, natłok obowiązków i informacji – to tylko niektóre elementy naszej codzienności. Częściej jesteśmy zestresowani, gorzej śpimy, odczuwamy zmęczenie, nie możemy się skupić, czy zmotywować do działania.

W trosce o utrzymanie funkcji poznawczych w jak najlepszej kondycji, w ramach kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce po 1 miesięcznym opakowaniu MemoreX® dla każdego gospodarstwa domowego, które się do nas zgłosi. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób dajemy szansę na wypróbowanie naszego suplementu bez konieczności ponoszenia kosztów.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie MemoreX®. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie MemoreX® zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej, maksymalnie w ciągu 30 dni. Jednak staramy się aby stało się to szybciej i zdecydowana większość naszych przesyłek dociera do Klientów w ciągu 10 dni.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie MemoreX® ponieważ chcemy, aby każdy mógł bez problemu wypróbować nasz suplement.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania MemoreX® do niczego Cię nie zobowiązuje.
Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę MemoreX® i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Zalecana dzienna porcja spożycia MemoreX® to dwie kapsułki dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
MemoreX®
MemoreX® na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!