Roczny zapas z wyjątkowym rabatem

Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty i zamów MemoreX® już teraz. Wraz z zamówieniem otrzymasz wyjątkowy prezent - efektowny zegarek Leo Bernard z diamentem ZA DARMO!

W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymasz kolejne zapasy roczne MemoreX® razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

 • Tak, zamawiam miesięczny zapas suplementu diety MemoreX® ZA DARMO oraz roczny zapas suplementu diety MemoreX® z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 69,90 zł każda, zamiast 139,80 zł (w sumie 838,80 zł zamiast 1677,60 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO efektowny zegarek Leo Bernard z diamentem.
  W ramach oferty co 12 miesięcy otrzymam kolejne zapasy roczne MemoreX® razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach jak w przypadku pierwszej przesyłki.

  Zgody
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 139,80 zł

  Proces zakupowy
  Podejście do Klientów
  Jakość obsługi
  Źródło: Na podstawie badania Firma Przyjazna Klientowi, przeprowadzonego w 2023 roku przez Experience Institute na próbie N=500 Klientów Natural Pharmaceuticals.
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot