O MemoreX®

MemoreX® to wysokiej jakości suplement diety wyprodukowany w Norwegii. Jego unikalna receptura zawiera aż 8 starannie dobranych, naukowo udokumentowanych i opatentowanych składników, które wspierają normalne funkcjonowanie mózgu i zachowanie funkcji poznawczych.

Jednym z najważniejszych składników MemoreX®u jest cholina, niezbędna do produkcji acetylocholiny. Poza tym, dwa opatentowane składniki Curcumin C3 Complex® i BioPerine® odpowiednio wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i witalizują układ nerwowy. Dodatkowo, BioPerine® wpływa pozytywnie na wchłanianie się wszystkich 8 aktywnych składników MemoreX®u.
Składniki MemoreX®u pomagają tym samym zachować jasność umysłu i pewność, że pamięć nas nie zawiedzie.

Funkcje poznawcze mózgu

Produkcja acetylocholiny

Jednym z najważniejszych składników MemoreX®u jest cholina, niezbędna do produkcji acetylocholiny, neuroprzekaźnika, który odpowiada za przesyłanie informacji między komórkami nerwowymi.

Już ponad sto lat temu, w 1915 roku, Henry Hallet Dale odkrył, że nerwy wykorzystują cholinę do produkcji acetylocholiny, a w 1936 roku razem z Otto Loewim otrzymał Nagrode Nobla z medycyny za odkrycie dotyczące chemicznego przekazywania impulsów nerwowych.

Prawidłowe działanie mózgu

Ludzki mózg w prawie 60% składa się z lipidów. Jeden z najważniejszych dla mózgu kwasów tłuszczowych to DHA (z rodziny Omega-3).

DHA (kwas dokozaheksaenowy) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

2 kapsułki MemoreX® zawierają 260 mg DHA.

Alfred Nobel - Medal
Prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego

Curcumin C3 Complex® (kłącze ostryżu długiego) wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Jak dotąd przeprowadzono ponad 65 badań naukowych, w tym badania kliniczne, weryfikujących dobroczynne działanie tego składnika na ludzki organizm.

Curcumin C3 Complex®

BioPerine® to opatentowany wyciąg z pieprzu czarnego, który został poddany badaniom klinicznym w USA. BioPerine® wpływa pozytywnie na poziom wchłaniania wielu składników odżywczych, w tym składników obecnych w recepturze MemoreX®, takich jak Curcumin C3 Complex®, witamina B, jod.

Ponadto, owoc pieprzu czarnego, BioPerine® witalizuje układ nerwowy.

Witamina B1, Niacyna, B12 i Jod pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Utrzymanie funkcji psychologicznych

Witamina B1, Niacyna, B12 i Jod pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych

Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.

BioPerine® Alfred Nobel - Medal

Cholina na miarę Nobla

Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji
×
ZAMÓW
TERAZ
MemoreX®
MemoreX® na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!