Dziękujemy za zamówienie darmowego
miesięcznego opakowania MemoreX®.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić, czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas za jedyne 69,90 zł miesięcznie!

pamięć
koncentracja
funkcje poznawcze
Zamów MemoreX® teraz,
a otrzymasz efektowny zegarek Leo Bernard z diamentem ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  MemoreX®
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety MemoreX® z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 69,90 zł każda, zamiast 139,80 zł (w sumie 838,80 zł zamiast 1677,60 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO efektowny zegarek Leo Bernard z diamentem.

  Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne MemoreX® razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot